www.quadrillion.pl
+48 666 451 882

Przykładowe Realizacje

Quadrillion of Possibilities, Tworzenie stron internetowych

Strony WWW

Tworzymy kompleksowe strony WWW o pełnej funkcjonalności zgodnie z oczekiwaniami klienta. Tworzone przez nas strony www są zoptymalizowane zarówno na PC jak i  urządzenia mobilne. Przykłady:

deltatech.swidnica.pl

zobacz

mondo-solutions.pl

zobacz

artevida.pl

zobacz

bazaczupel.pl

zobacz

appetitcafe.pl

zobacz

bhp-dor.pl

zobacz

apartamenty cieplice

zobacz

Multimedia

Poza stroną www, możemy zaproponować również inne materiały reklamowe. Tworzone przez nas filmy reklamowe, grafiki, infografiki, ulotki czy katalogi pozwalą Państwu dotrzeć do klientów również w innych mediach społecznościowych, takich jak: facebook, instagram, tweeter czy youtube. Dzięki temu Państwa oferta dotrze do jeszcze większego grona klientów. Mogą być Państwo pewni, że wszystkie materiały multimedialne będą posiadać odpowiednie formaty (rozdzielczość i wymiary) – idealnie dopasowane do danego medium przekazu. Przykłady:

Grafiki

“Jeden obraz wart jest więcej niz tysiąc słow”…  Model komunikacji w ostatnich latach bardzo się zmienił. Transformacja komunikacji polega na zmianie jej formy – ze słów na obrazy. Następstwem tego procesu jest zmiana sposobu przekazywania, odbioru i przyswajania wiedzy. Obecnie to obrazy stanowią najbardziej efektywną formę komunikacji w Internecie. Z tych powodów to stare chińskie przysłowie jest nie tylko ciągle aktualne, ale również zyskało na znaczeniu w odniesieniu do najnowszych narzędzi, korzystających z kanału komunikacji, jakim jest szeroko pojęty Internet.